Реалізуємо тканини технічні, тканини х/б, мішковину, брезент, бязь сувору, вибілену, набивну смужку, набивну.
Реалізуємо тканини: Вбий сувору, вибілену, набивну смужку, набивну.
Бязь — недорогий у виробництві, екологічно чистий, гігієнічний і легкий матеріал. Це досить щільна та міцна, добротна та практична тканина. Дуже невибаглива в догляді, добре переться, легко прасується. Має середню зминаність і матову поверхню. Прекрасно вбирає вологу, добре пропускає повітря і зберігає тепло.
За стандартами більшості країн найчастіше виробляється зі 100% бавовни, а отже, гіпоалергенна (підходить для людей, які страждають на алергію на синтетичні матеріали). Одна з найчудовіших властивостей бязі — її висока стійкість до хімічних впливів, блякнення, численні прання, здатність зберігати яскравість малюнка на довгі роки.
Типи бязі
Бязь, як і інші ткані матеріали, розрізняють насамперед за щільністю й товщиною ниток. Щільність бязі вимірюється в грамах на квадратний метр або в кількості ниток на квадратний сантиметр. Зазвичай для бязі цей показник середній або вищий від середнього — від 50 до 80 ниток. Чим вища щільність тканини, тим довше вона слугуватиме, тим вища її міцність і нижча відмінна.
Якщо для виробництва використовувалися більш тонкі нитки та висока щільність плетіння, то виріб із бязі матиме рівну, приємну на дотик поверхню. Якщо ж використовувалися товстіші нитки, виріб буде грубшим на дотик і трохи шорсткішим. Найлегшим і водночас найменш міцними будуть вироби середньої щільності, у яких використовуються тонкі нитки.
За ГОСТом 29298-92 щільність бязі 142 г/м. Зараз така тканина переважно використовується в виготовленні постільних речей для державних установ (власниці, санаторії, готелю та ін.).
- Для пошиття повсякденної постільної білизни використовується бязь щільністю 125 г/м.
- У постільній білизні економкласу використовується бязь щільністю 105 г/м. Така тканина порівнянна за зовнішнім виглядом і зносостійкістю із ситцем.
Бязь також заведено розділяти за способом фарбування. Буває сувора бязь (без вибілювання й фарбування), вибілена, гладкофарбована та набивна.
- Ціна: від 60 ₴/м