Реалізуємо крейду кормової, будівельної. Мішки, біг-біги.
Мел— осадова гірська порода білого кольору, м'яка та розсипчаста, нерозчинна у воді, органічного (зоогенного) походження. Основу хімічного складу крейда складається карбонат кальцію з невеликою кількістю карбонату магнію, але зазвичай немає некарбонатної частини, переважно оксиду металів. В крейду зазвичай є незначна примся до зерен кварциту. Мел — це біла гірська порода, м'яка та розсипчаста. Мел не розчиняється у воді.
У дорослих тварин дефіцит кальцію виражається в порушенні обміну речовин, виснаження організму, крихкості кісток, збільшенні споживання корму. Продуктивність знижується за всіма показниками (зменшується жива маса, падає вдої).На жаль, корму, що використовуються в раціоні великої рогатої худоби, не задовольняють їхньої потреби в кальції, тому його необхідно додатково вводити в корм. Для всіх видів сільськогосподарських тварин як джерела кальцію застосовують крейду кормової.В цей час сфера застосування тонкодисперсного як гідрофобного, так і негідрофобного крепу дуже широка. Тонкодисперсна крейда як наповнювач використовується для зниження вартості або надання матеріалу особливих експлуатаційних властивостей. Тонкодисперсна крейда є чудовим ущільнювачем завдяки маленькому розміру частинок (до 2,5 мкм). Мел підвищує зносостійкість матеріалу, еластичність, є коректором білини та терморегулятором.
Мел кормової є одним з основних джерел кальцію. Кальцій стимулює функцію серцево-судинної системи, є одним із чинників згортання крові, забезпечує сталість осмотичного тиску. Він бере участь у проведенні нервового імпульсу, в ініціації м'язового скорочення завдяки утворенню аміно-міозинового комплексу, активує разом із інсуліном проникнення глюкози в клітини. Кальцій формує кісткову тканину, підтримує м'язовий тонус, запобігає передчасному розвитку остеопорозу та остеомаляції, сприяє правильному формуванню опорно-рухової системи, що особливо актуально для молодняка тварин і птахів. Кальцій входить до складу різних ферментних систем, що каталізують біохімічні реакції в організмі, крім того, він підвищує неспецифічну резистентність тварини. Іони кальцію беруть участь у передаванні нервових імпульсів, у скороченні скелетної та гладкої мускулатури. Міжклітинна кісткова речовина багата на солі кальцію, разом із білками (головним образом колагеном — оссеїном) забезпечує твердість і еластичність кістки. Кальцій сприятливо впливає на обмін заліза в організмі тварин і птиці, виводить токсини. Під час використання добавки в продуктивних тварин збільшується середньодобовий привіс м'язової маси, поліпшується якість і вихід м'ясної продукції, молоковіддання, у птахів підвищується яйценосість, а також збереження яєць і дієтичні властивості готового продукту. Процес всмоктування та резорбції кальцію в організмі тісно пов'язаний із надходженням фосфору та вітаміну Д, за оптимального співвідношення цих елементів засвоєння їх максимальне. Норми споживання крейди суворо орієнтовані на потребу організму тварин і птиці в кальції залежно від фізіологічного стану організму, наявності патологічних процесів, а також віку. У разі тривалого незбалансованого за мікро- та макроелементами годування у тварин і птахів розвиваються незворотні патологічні процеси, особливо вони виражені в разі нестачі кальцію, вітаміну Д і заліза.
Основні | |
---|---|
Виробник | ВКП |
Вид | Крейда кормова |
Застосування корми | Тваринництво, Птахівництво, Рибництво |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: від 4 500 ₴/т
- Мінімальне замовлення: 10 т